środa, 28 lipca 2010

Time to start blogging again


Chciałabym napisać, że to mój debiut blogowy, ale tak naprawdę to już mój drugi blog. Nie jestem zbyt dobra w sprawach technicznych (mentalnie jestem blondynką:P), poza tym czasem z mobilizacją bywa różnie. Ale tym razem muszę się bardziej postarać, w końcu ile razy można zakładać nowy blog?


Mogłabym zacząć od tego, że jestem kolejną osobą, która zakłada kolejnego bloga. Tylko nie uważam się za "jedną z wielu", każdy z nas jest kimś innym i ma co innego do powiedzenia. Dla mnie kuszące jest posiadanie własnego miejsca w Internecie, choć to być może trochę naiwne wyobrażenie. W każdym razie, jak się powiedziało "A", to trzeba powiedzieć "B". :)


Po co zakładam bloga? Trochę z próżności:), z ciekawości, co z tego wyjdzie, poza tym lubię próbować i odkrywać wszelkie nowości. Chciałabym się też podzielić z Wami tym, co robię, tworzę, myślę...


Na razie jestem taką projektantką amatorką, moim marzeniem jest stać się zawodowcem, więc się "wprawiam". Jestem w trakcie szycia kilku ciuchów, robienia biżuterii, szydełkowania oraz rysowania - tak, mniej więcej wszystko naraz:) Mam nadzieję, że wszystko pójdzie sprawnie i wkrótce będę mogła zaprezentować tu moje dokonania.


Tymczasem zamieszczam zdjęcia mojej koralikowej bransoletki, którą zrobiłam w czerwcu tego roku. Mam taką małą tradycję i co roku w wakacje robię sobie nową bransoletkę. Tą nazwałam "Coco", na cześć Coco Chanel, która była inspiracją do stworzenia bransoletki.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz